RODO

Szanowni Państwo.

 

Dnia 25 maja b.r. wejdą w życie nowe przepisy związane z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnego przepływu takich danych, tzw. „RODO”. W wyniku wejścia w życie nowych przepisów prawa informujemy, że Państwa dane znajdują się w naszej bazie klientów biznesowych. W związku z powyższym pragniemy poinformować Państwa, że  administratorem przekazanych przez Państwa danych jest firma Natalia Kalinowska „DietActiv” Mobilny Gabinet Dietetyczny z siedzibą przy ulicy Daliowej 23 w Grudziądzu.

 

Poniżej przedstawiliśmy zasady przetwarzania dostarczonych nam danych.

 

  • Zgodnie z nowymi przepisami, uwzględniając potrzebę zachowania kontaktu z Państwem informuję, że dane przekazane przez Państwa posłużą w celu przedstawienia przygotowanych opracowań programów żywieniowych, przekazania wyników wykonywanych testów diagnostycznych oraz bieżących promocji, a także w celu odpowiedzi na ewentualne Państwa pytania w sposób, na który została wyrażona takowa zgoda.
  • Dane osobowe podawane w konkretnych sytuacjach służą jedynie w celach, dla których zostały przekazane. Dla utrzymania relacji na jak najwyższym poziomie, dane zostaną przechowane bezterminowo.
  • Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być przetwarzane również w celu uzyskania specjalistycznych konsultacji.
  • Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji konkretnych usług.Jeśli nie podasz danych i nie wyrazisz zgody na ich przetwarzanie w sytuacjach tego wymagających i wskazanych Tobie celach (kontakt mailowy, telefoniczny czy korespondencyjny), usługi te czy zapytania nie będą mogły być realizowane. 
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane do momentu wycofania przez Ciebie zgodyna kontakt (np. kończąc z nami współpracę), a następnie zostaną usunięte. W przypadku świadczonych usług -dane będą przetwarzane tak długo, jak wymaga tego ich pełna realizacja. 
  • Przypominamy, że posiadasz prawo do cofnięcia zgodyw dowolnym momencie.
  • Twoje dane osobowe nie będą udostępnianie innym odbiorcom danych.
  • Twoje dane nie będą przekazywane do państw trzecich.  
  • Masz prawo wglądu do swoich danych osobowychw każdej chwili, a także do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także przysługuje Ci prawo do przeniesienia danych.
  • Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli stwierdzisz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO.

 

Jednocześnie informujemy, że przy braku Państwa sprzeciwu do tego czasu, tj. 25 maja b.r. Państwa dane osobowe będą stale przechowywane w celu utrzymania relacji biznesowej i wysyłania wszelakich ofert na zasadach nawiązujących do dotychczasowej współpracy.    

 

Pozdrawiam

Natalia Kalinowska