Gabinet stacjonarny

Dietetyk zajmuje się prawidłowym i racjonalnym odżywianiem osób zdrowych, które w prawidłowy i bezpieczny sposób chcą regulować masę swojego ciała oraz zainteresowane są holistycznym podejściem do zmiany swojego trybu życia. Jako osoba pracująca z klientami, dietetyk musi być otwarty na ich potrzeby, cierpliwy i wyrozumiały. Tylko wspólne dążenie do założonego celu skutkuje pozytywnymi i trwałymi efektami.

Dietetyk w swojej pracy sugeruje się głównie ogólnymi zasadami racjonalnego żywienia oraz żywieniem zgodnym z zaleceniami piramidy zdrowia i aktywności fizycznej. Ważne jest jednak, aby dieta dostosowana byłą do indywidualnych potrzeb organizmu oraz zgodna była z najnowszymi zaleceniami.

Stacjonarny gabinet dietetyczny Grudziądz

Z usług dietetyka skorzystać może praktycznie każdy: dzieci, młodzież, osoby dorosłe, kobiety w ciąży i karmiące oraz osoby starsze. Wychodząc naprzeciw potrzebom każdego klienta raz w tygodniu świadczę usługi także w gabinecie stacjonarnym. W każdy poniedziałek od 14:00 – 17:00 i wtorek od 8:00 – 11:00 znajdziecie mnie w NZOZ Medicus, z siedzibą przy ulicy Długiej 24 w Grudziądzu (obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna)

Rejestracja:  604745153